MECH

Ahoj. Volám sa MECH a som taška, v ktorej tvoj darček bude opakovane vyzerať výnimočne a skvelo. Som taška, ktorá je vyrobená na Slovensku a ktorej záleží na našej planéte.

Prečo práve MECH? Náš koncept je postavený na udržateľnosti životného prostredia. Uvedomujeme si, že len MECH produkty našu planétu „nespasia“, no je potreba začať od seba, aby sa náš svet stal lepším a ekologickejším aj pre budúce generácie. A preto prichádzame s ekologickými darčekovými taškami MECH.

V čom spočíva odlišiteľnosť našich produktov? Tašky MECH môžete používať opakovane a nielen ako darčekovú tašku. Zoberte si jedlo do práce, vezmite si drobnosti na výlet alebo si len preneste svoje obľúbené veci v dizajnovej taške.

Tašky MECH sú ušité zo zamatovej látky prémiovej kvality v matnom prevedení. Tento materiál má vynikajúce technické vlastnosti ako: obmedzenie absorpcie tekutín a zvýšenú odolnosť proti poškodeniu. Prípadné škvrny z tašiek je možno odstrániť čistou vodou s vlhkou jemnou špongiou. Chemické prostriedky na čistenie nie sú vhodné, pretože môže dôjsť k poškodeniu látky. Pri čistení nie je vhodné používať ani horúcu vodu alebo paru.

Naše MECH tašky sú s láskou vyrábané na Slovensku. Podporte svojim nákupom slovenský výrobok a zabaľte vaše vianočné darčeky do ekologických darčekových tašiek a potešte tak svojich blízkych výnimočnou darčekovou taškou, ktorá sa sama darčekom môže stať ;)

Máte záujem o MECH tašky? Objednajte si ich ešte dnes!

Sledujte nás na Instagrame: @domechu.sk a na Facebooku: facebook.com/domechu.sk

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.

Žiadne produkty pre vami vybrané kritériá

Pre vami vybrané kritériá filtrovania produktov sme nenašli v našom e-shope žiadne produkty. Tlačidlom nižšie sa môžete vrátiť na zobrazenie všetkých produktov.

Späť do obchodu