O nás

#SLOVAKFOLKLORE
we love traditions

Projekt Slovakfolklore vznikol za účelom prepojenia ľudových tradícií s modernou kultúrou.

Slovakfolklore je komunita všetkých ľudí, ktorí veria, že ľudové tradície sú stále prítomnou súčasťou každodenného života ľudí na Slovensku. Projekt je zameraný na prepájanie ľudovej kultúry s mladou generáciou Slovákov pomocou sociálych sietí ako je Instagram a Facebook.

 

Na čele projektu sú tri sesternice. Každá z nich žila v inej krajine, no napriek tomu ich spájalo priateľstvo, rodina a láska k folklóru.

 

Na základe toho, že ich delila diaľka a chýbal im domov, vznikol v apríli v roku 2017 vo Švajčiarsku účet Slovakfolklore. Slovakfolklore tak prepojil ich vášeň pre folklór cez Švajčiarsko, Prahu a Anglicko a spočiatku malý, zo srdca vytvorený projekt sa v priebehu roka rozrástol…

#SLOVAKFOLKLORE si odvtedy získali desaťtisíce sledovateľov na Instagrame a Facebooku, čo z nich robí najväčšiu komunitu folkloristov na Instagrame. Takisto sa stali partnerom veľkých slovenských značiek či podujatí (Koniferum, Festival Východná, Miss Slovensko,Lúčnica … atď.)

#SLOVAKFOLKLORE denne zdieľajú a podporujú folklórne súbory, udalosti, fotografov, hudobníkov a ľudových výrobcov.

Pravidelne organizujú folklórne akcie, projekty, benefičné akcie a súťaže a sú oficálnym mediálnym partnerom mnohých projektov na Slovensku a v zahraničí.

Team #SLOVAKFOLKLORE ( Slovakfolklore_shop) dizajnuje a predáva vlastné reklamné predmety a spolupracuje aj s inými značkami (kolekcia oblečenia Koniferum). 

Rozhovor o projekte Slovakfolklore nájdeš tu.

1
Značiek
1
Výrobcov
+ 1
Spokojných klientov
1
Krajín

14 DNÍ NA VRÁTENIE TOVARU. Ale toto určite nebudete chcieť 🙂

PREPRAVA ZDARMA. Objednaj si za viac ako 50€ a prepravu máš zdarma!

100% ZABEZPEČENÉ PLATBY. Použitie karty je v našom e-shope bezpečné!

CIEĽ #SLOVAKFOLKLORE

Naším cieľom je reprezentovať naše tradície nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí a dokázať, že slovenské tradície v spojení s modernou kultúrou vytvárajú niečo nové, jedinečné a pritom stále naše.

Ukáž všetkým, že aj ty si SLOVAKFOLKLORE!  

SPOLUPRÁCA

Projekt #Slovakfolklore sa vznikol v apríli 2017 na stránkach Instagram a Facebook. V súčasnosti organizuje pravidelné súťaže založené na spolupráci s rôznymi slovenskými značkami a dizajnérmi. Okrem toho je Slovakfolklore mediálnym partnerom rôznych podujatí, ako sú folklórne festivaly, koncerty, plesy, tanečné domy atď…

V prípade záujmu o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať info@svkfolklore.com

INSTAGRAM Slovakfolklore_shop

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.