O nás

#SLOVAKFOLKLORE
we love traditions

Projekt Slovakfolklore vznikol za účelom prepojenia ľudových tradícií s modernou kultúrou.

Slovakfolklore je komunita všetkých ľudí, ktorí veria, že ľudové tradície sú stále prítomnou súčasťou každodenného života ľudí na Slovensku. Projekt je zameraný na prepájanie ľudovej kultúry s mladou generáciou Slovákov pomocou sociálych sietí ako je Instagram a Facebook.

 

Na čele projektu sú tri sesternice. Každá z nich žila v inej krajine, no napriek tomu ich spájalo priateľstvo, rodina a láska k folklóru.

 

Na základe toho, že ich delila diaľka a chýbal im domov, vznikol v apríli v roku 2017 vo Švajčiarsku účet Slovakfolklore. Slovakfolklore tak prepojil ich vášeň pre folklór cez Švajčiarsko, Prahu a Anglicko a spočiatku malý, zo srdca vytvorený projekt sa v priebehu roka rozrástol…

#SLOVAKFOLKLORE si odvtedy získali desaťtisíce sledovateľov na Instagrame a Facebooku, čo z nich robí najväčšiu komunitu folkloristov na Instagrame. Takisto sa stali partnerom veľkých slovenských značiek či podujatí (Koniferum, Festival Východná, Miss Slovensko,Lúčnica … atď.)

#SLOVAKFOLKLORE denne zdieľajú a podporujú folklórne súbory, udalosti, fotografov, hudobníkov a ľudových výrobcov.

Pravidelne organizujú folklórne akcie, projekty, benefičné akcie a súťaže a sú oficálnym mediálnym partnerom mnohých projektov na Slovensku a v zahraničí.

Team #SLOVAKFOLKLORE ( Slovakfolklore_shop) dizajnuje a predáva vlastné reklamné predmety a spolupracuje aj s inými značkami (kolekcia oblečenia Koniferum). 

Rozhovor o projekte Slovakfolklore nájdeš tu.

1
Značiek
1
Výrobcov
+ 1
Spokojných klientov
1
Krajín

14 DNÍ NA VRÁTENIE TOVARU. Ale toto určite nebudete chcieť 🙂

PREPRAVA ZDARMA. Objednaj si za viac ako 50€ a prepravu máš zdarma!

100% ZABEZPEČENÉ PLATBY. Použitie karty je v našom e-shope bezpečné!

CIEĽ #SLOVAKFOLKLORE

Naším cieľom je reprezentovať naše tradície nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí a dokázať, že slovenské tradície v spojení s modernou kultúrou vytvárajú niečo nové, jedinečné a pritom stále naše.

Ukáž všetkým, že aj ty si SLOVAKFOLKLORE!  

SPOLUPRÁCA

Projekt #Slovakfolklore sa vznikol v apríli 2017 na stránkach Instagram a Facebook. V súčasnosti organizuje pravidelné súťaže založené na spolupráci s rôznymi slovenskými značkami a dizajnérmi. Okrem toho je Slovakfolklore mediálnym partnerom rôznych podujatí, ako sú folklórne festivaly, koncerty, plesy, tanečné domy atď…

V prípade záujmu o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať info@svkfolklore.com

INSTAGRAM Slovakfolklore_shop

This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for slovakfolklore_shop needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 2, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.