-43%
Katalógové číslo: 42016

Veľká miska – tmavé drevo

28.00  16.00   

POŠTOVNÉ ZDARMA! 

Ručná výroba
Misky majú priemer od 22 cm do 25 cm
Materiál: Tmavé drevo

Každá miska má jedinečny tvar!

Doba dodania je cca 2-3 týždne.

Výrobcovia:Od starkého

Popis

Drevené misky pochádzajú z drevárskej dielne nášho starkého v malebnej dedinke na Liptove. Každá miska má svoj jedinečný tvar, farbu, vôňu a charakter. Nenájdete dve rovnaké, iba ak by ste o to starkého poprosili. V tom prípade Vám vytvorí misku aj priamo na želanie. Drevené misky dokážu pretvoriť akúkoľvek miestnosť na útulný domov. Sú vhodné na ovocie, oriešky, suché dekorácie.

Starký je vyučený drevomodelár a výroba interiérových dizajnérskych kúskov je preňho srdcovou záležitosťou celý život. Vyrába misky, rámy na zrkadlá, ozdobné stolíky a vázy. Aj napriek svojmu pokročilému veku – 83 rokov, je stále veľmi aktívny.

Tieto misky sú ručne vyrobené z rôznych typov dreva. Nie sú vhodné na dlhodobé skladovanie tekutých potravín a umývanie v umývačke riadov.

Pozrite aj: https://svkfolklore.com/e-shop/koniferum-ponozky/

https://www.instagram.com/slovakfolklore/?hl=sk

POŠTOVNÉ ZDARMA! 

Ručná výroba
Misky majú priemer od 15 cm do 30 cm, hĺbka cca 11cm.
Materiál: Drevo

Každá miska má jedinečny tvar!

Doba dodania je cca 2-3 týždne.

Výrobca

Od starkého

Drevené výrobky pochádzajú z drevárskej dielne nášho starkého. Tá sa nachádza v malebnej dedinke na Liptove. Každý výrobok má svoj jedinečný tvar, farbu, vôňu a charakter. Drevené výrobky dokážu pretvoriť akúkoľvek miestnosť na útulný domov. Starký je vyučený drevomodelár a výroba interiérových dizajnérskych kúskov je preňho srdcovou záležitosťou celý život. Pracuje s rôznymi typmi dreva a vyrába misky, rámy na zrkadlá, konferenčné stolíky a vázy. Aj napriek svojmu pokročilému veku – 83 rokov, je stále veľmi aktívny. Rád vyrobí čokoľvek aj priamo na objednávku.
drevené misky od starkého

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.