Katalógové číslo: 43001
Doporučené

Starterpack člen folklórneho súboru

19.50   

POŠTOVNÉ ZDARMA!

Vybrať si môžeš zo všetkých tričiek #slovakfolklore M,L,XL (ktoré nájdeš v galérii).

Veľkosti ponožiek Koniferum: S: 36-40, L: 41- 47

Vybrané veľkosti nám pri objednávke napíšte do poznámky.

Cena celého setu je 19,50€  (pôvodná cena 24,50€).

Pozri aj: MiTy sukňa – červená

 

Popis

Milí naši folkloristi! Keďže v tomto čase prichádzajú nové tváre (a nohy) do folklórnych súborov, vyskladali sme špeciálne pre VÁS, milí folkloristi-začiatočníci, túto super ultra nadupanú kolekciu, s ktorou oslníte nejedného “starého” tanečníka/tanečníčku alebo učiteľa tanca (ak viete čo myslíme) Tento starterpack musíš mať!

Vybrať si môžeš zo všetkých tričiek #slovakfolklore (ktoré nájdeš v galérii)

Samozrejme Vás tento setík výjde veľmi výhodne a to aj vďaka ponožkám do jednej nohy a do druhej nohy od @koniferum,ktoré nielen zahrejú ale aj dodajú odvahu do tanca.

Cena celého setu je 19,50€  (pôvodná cena 24,50€).

A my všetkým novým folkloristom prajeme veľa chuti do tanca a veľa zážitkov (málo spomienok) v nových súboroch !

Starterpacky dostupné len do vypredania zásob.

Výrobca

Slovakfolklore

Slovakfolklore je rodinná značka, ktorú vedú tri sesternice. Spočiatku malý, zo srdca vytvorený projekt sa rozrástol a vznikla najväčšia online komunita ľudí, ktorí milujú slovenský folklór a tradície. #SLOVAKFOLKLORE funguje na sociálnych sieťach Instragrame, Slovakfolklore shop a Facebooku

Produkty značky Slovakfolklore majú minialistický dizajn. Úplne jednoducho sa dajú zladiť k džínsom, ale aj ku každej folklórnej sukni. Majú multifunkčné využitie. Spoznorovali sme nimi viacero akcií, plesov a rôznych iných, nielen folklórnych udalostí. Nosením produktov Slovakfolklore môžeš aj ty prispieť k udržiavaniu slovenskej tradičnej kultúry v dnešnom modernom svete.

UKÁŽ VŠETKÝM, ŽE AJ TY SI SLOVAKFOLKLORE!

Koniferum

Jedným z dlhodobých partnerov Slovakfolklore je firma Old Herold, ktorá vyrába jedinečnú, originálnu, tradičnú a hlavne nami obľúbenú borovičku Koniferum. Liehovar vznikol v Trenčíne roku 1886 a odvtedy drží svoju dlhodobú tradíciu výroby kvalitných, slovenských likérov. V súčastnosti prináša Koniferum borovičku vo viacerých variantoch jej originálnej receptúry. Slováci svojich priateľov a seba pohostia ročne až 39 miliónmi pohárikmi Koniferky. Keďže borovička má liečivé účinky a folkloristi sú známi svojím zdravým životným štýlom, v záujme svojho zdravia ju užívajú pravidelne, poctivo.

Ďalšie informácie

Veľkosť

L, M, S, XS

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.