Katalógové číslo: 43000
Doporučené

Starterpack členka folklórneho súboru

41.00  vrátane DPH

POŠTOVNÉ ZDARMA!

Vybrať si môžeš zo všetkých tričiek #slovakfolklore (ktoré nájdeš v galérii) a zo sukní v dvoch farbách (modrej a červenej) od @vyšívanieboráková.

Dĺžka sukne: 55cm Veľkosti a rozmery: S (pás) -70-75cm M – 75-85cm L – 85-90cm

Veľkosti ponožiek Koniferum: S: 36-40, L: 41- 47

Vybrané veľkosti nám pri objednávke napíšte do poznámky.

Doba dodania starterpacku je cca 2 týždne.

Cena celého setu je 41€  (pôvodná cena 51,40 €).

Popis

Milí naši folkloristi! Keďže v tomto čase prichádzajú nové tváre (a nohy) do folklórnych súborov, vyskladali sme špeciálne pre VÁS, milí folkloristi-začiatočníci, túto super ultra nadupanú kolekciu, s ktorou oslníte nejedného “starého” tanečníka/tanečníčku alebo učiteľa tanca (ak viete čo myslíme) Tento starterpack musíš mať!

Vybrať si môžeš zo všetkých tričiek #slovakfolklore (ktoré nájdeš v galérii) a zo sukní v dvoch farbách (modrej a červenej) od @vyšívanieboráková. Samozrejme Vás tento setík výjde veľmi výhodne a to aj vďaka ponožkám do jednej nohy a do druhej nohy od @koniferum,ktoré nielen zahrejú ale aj dodajú odvahu do tanca.

Cena celého setu je 43€  (pôvodná cena 53€).

A my všetkým novým folkloristom prajeme veľa chuti do tanca a veľa zážitkov (málo spomienok) v nových súboroch !

Dĺžka sukne: 55cm Veľkosti a rozmery: S (pás) -70-75cm M – 75-85cm L – 85-90cm

Starterpacky dostupné len do vypredania zásob.

Výrobca

Slovakfolklore

Slovakfolklore je rodinná značka, ktorú vedú tri sesternice. Spočiatku malý, zo srdca vytvorený projekt sa rozrástol a vznikla najväčšia online komunita ľudí, ktorí milujú slovenský folklór a tradície. #SLOVAKFOLKLORE funguje na sociálnych sieťach Instragrame, Slovakfolklore shop a Facebooku Produkty značky Slovakfolklore majú minialistický dizajn, skvele sa dajú zladiť k džínsom a každej folklórnej sukni a majú multifunkčné využitie. Spoznorovali sme nimi viacero plesov a rôznych iných folklórnych akcií. Nosením produktov Slovakfolklore môžeš aj ty prispieť k udržiavaniu tradícií. UKÁŽ VŠETKÝM, ŽE AJ TY SI SLOVAKFOLKLORE!

Vyšívanie Boráková

Vyšívanie Boráková.sk, to je výšivka šitá srdcom. Rodinná firma, ktorá sa v dnešnom uponáhľanom svete snaží uchopiť tradičný folklórny ornament a vrátiť ho späť k jednoduchej kráse, koreňom, hrdosti s pomocou moderných technológií. Čím sme v porovnaní s ručnou výšivkou dosiahli ešte väčšiu symetriu, kvalitu výšivky, každý jeden steh je riadne dotiahnutý, farebná stálosť nití je až 90 stupňov, čiže farby nevyblednú ani nepustia farbu. A pri použití 100% bavlnených tričkách je to ideálna príležitosť ako sa “vykrojiť” z davu.

Koniferum

Jedným z dlhodobých partnerov Slovakfolklore je firma Old Herold, ktorá vyrába jedinečnú, originálnu, tradičnú a hlavne nami obľúbenú borovičku Koniferum. Liehovar vznikol v Trenčíne roku 1886 a odvtedy drží svoju dlhodobú tradíciu výroby kvalitných, slovenských likérov. V súčastnosti prináša Koniferum borovičku vo viacerých variantoch jej originálnej receptúry. Slováci svojich priateľov a seba pohostia ročne až 39 miliónmi pohárikmi Koniferky. Keďže borovička má liečivé účinky a folkloristi sú známi svojím zdravým životným štýlom, v záujme svojho zdravia ju užívajú pravidelne, poctivo.

Ďalšie informácie

Veľkosť

L, M, S, XS

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

20% zľava
Takmer!
10% zľava
Žiadna zľava
5% zľava
Žiadna zľava
Žiadna zľava
5% zľava
Žiadna zľava
10% zľava
Takmer!
Žiadna zľava
Skús šťastie a vyhraj zľavu !
Zadaj svoju e-mail adresu a roztoč koleso. Máš šancu vyhrať zľavu na celý nákup!
Naše pravidlá:
  • Jedna hra na jedného návštevníka
  • Tí čo podvádzajú, budú diskvalifikovaní :-)