Katalógové číslo: 43000
Doporučené

Starterpack členka folklórneho súboru

41.00  vrátane DPH

POŠTOVNÉ ZDARMA!

Vybrať si môžeš zo všetkých tričiek #slovakfolklore (ktoré nájdeš v galérii) a zo sukní v dvoch farbách (modrej a červenej) od @vyšívanieboráková.

Dĺžka sukne: 55cm Veľkosti a rozmery: S (pás) -70-75cm M – 75-85cm L – 85-90cm

Veľkosti ponožiek Koniferum: S: 36-40, L: 41- 47

Vybrané veľkosti nám pri objednávke napíšte do poznámky.

Doba dodania starterpacku je cca 2 týždne.

Cena celého setu je 41€  (pôvodná cena 51,40 €).

Popis

Milí naši folkloristi! Keďže v tomto čase prichádzajú nové tváre (a nohy) do folklórnych súborov, vyskladali sme špeciálne pre VÁS, milí folkloristi-začiatočníci, túto super ultra nadupanú kolekciu, s ktorou oslníte nejedného “starého” tanečníka/tanečníčku alebo učiteľa tanca (ak viete čo myslíme) Tento starterpack musíš mať!

Vybrať si môžeš zo všetkých tričiek #slovakfolklore (ktoré nájdeš v galérii) a zo sukní v dvoch farbách (modrej a červenej) od @vyšívanieboráková. Samozrejme Vás tento setík výjde veľmi výhodne a to aj vďaka ponožkám do jednej nohy a do druhej nohy od @koniferum,ktoré nielen zahrejú ale aj dodajú odvahu do tanca.

Cena celého setu je 43€  (pôvodná cena 53€).

A my všetkým novým folkloristom prajeme veľa chuti do tanca a veľa zážitkov (málo spomienok) v nových súboroch !

Dĺžka sukne: 55cm Veľkosti a rozmery: S (pás) -70-75cm M – 75-85cm L – 85-90cm

Starterpacky dostupné len do vypredania zásob.

Výrobca

Slovakfolklore

Slovakfolklore je rodinná značka, ktorú vedú tri sesternice. Spočiatku malý, zo srdca vytvorený projekt sa rozrástol a vznikla najväčšia online komunita ľudí, ktorí milujú slovenský folklór a tradície. #SLOVAKFOLKLORE funguje na sociálnych sieťach Instragrame, Slovakfolklore shop a Facebooku Produkty značky Slovakfolklore majú minialistický dizajn, skvele sa dajú zladiť k džínsom a každej folklórnej sukni a majú multifunkčné využitie. Spoznorovali sme nimi viacero plesov a rôznych iných folklórnych akcií. Nosením produktov Slovakfolklore môžeš aj ty prispieť k udržiavaniu tradícií. UKÁŽ VŠETKÝM, ŽE AJ TY SI SLOVAKFOLKLORE!

Vyšívanie Boráková

Vyšívanie Boráková.sk, to je výšivka šitá srdcom. Rodinná firma, ktorá sa v dnešnom uponáhľanom svete snaží uchopiť tradičný folklórny ornament a vrátiť ho späť k jednoduchej kráse, koreňom, hrdosti s pomocou moderných technológií. Čím sme v porovnaní s ručnou výšivkou dosiahli ešte väčšiu symetriu, kvalitu výšivky, každý jeden steh je riadne dotiahnutý, farebná stálosť nití je až 90 stupňov, čiže farby nevyblednú ani nepustia farbu. A pri použití 100% bavlnených tričkách je to ideálna príležitosť ako sa “vykrojiť” z davu.

Koniferum

Jedným z dlhodobých partnerov Slovakfolklore je firma Old Herold, ktorá vyrába jedinečnú, originálnu, tradičnú a hlavne nami obľúbenú borovičku Koniferum. Liehovar vznikol v Trenčíne roku 1886 a odvtedy drží svoju dlhodobú tradíciu výroby kvalitných, slovenských likérov. V súčastnosti prináša Koniferum borovičku vo viacerých variantoch jej originálnej receptúry. Slováci svojich priateľov a seba pohostia ročne až 39 miliónmi pohárikmi Koniferky. Keďže borovička má liečivé účinky a folkloristi sú známi svojím zdravým životným štýlom, v záujme svojho zdravia ju užívajú pravidelne, poctivo.

Ďalšie informácie

Veľkosť

L, M, S, XS

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.