Katalógové číslo: 50552

Dámsky ružový motýlik

36.00  vrátane DPH

POŠTOVNÉ ZDARMA! 

Dámsky ružový motýlik – dámsky, s odopínateľnými visiacimi stuhami a s gorálkami.

Motýlik je na objednávku. Doba dodania je cca 2 týždne.

Výrobcovia:Wrtulka

Popis

Dámsky ružový motýlik – dámsky, s odopínateľnými visiacimi stuhami a s gorálkami.

POŠTOVNÉ ZDARMA!

Choker je na objednávku. Doba dodania je cca 2 týždne.

Áno, Wrtulka má vlastné kolekcie doplnkov, no čoraz častejšie sa snaží pracovať prevažne na vašich predstavách. Teší ju, že môže stále niečo nové vymýšľať a tvoriť. Pochádza z krásnej dedinky spod Tatier, menom Šuňava.

Už od detstva mala blízko umeniu a to konkrétne k hre na husle. Pôsobila aj v ľudovom súbore ako súčasť hudobnej zložky. Keďže vždy mala blízko ku slovenským tradíciám a folklóru, táto tématika ju uchvátila natoľko, že ju začala komponovať do svojej tvorby. Inšpiruje sa folklórnou tématikou a ľudovými prvkami, retro štýlom, vyrába motýliky aj na bežné nosenie, na mieru a dopasovanie k slávnostným šatám či vysokej elegancii. Vyrába aj svadobné motýliky a náhrdelníky. Celý proces výroby dokumentujem a konzultujem prostredníctvom internetu. Osobne ste sa s ňou mohli stretnúť  na výstave Trenčín mesto módy 2018 a počas veľkého folklórneho podujatia Folklórny festival Východná 2018, ktorého bude súčasťou aj tento rok.

Jej výrobky sú určené pre kohokoľvek, kto sa nebojí, že nezapadne do šedého davu spoločnosti.

Teraz Vám ponúka aj tento čierny motýlik – dámsky na e-shope SLOVAKFOLKLORE bez poštovného. Viac vecí od Wrtulky si môžete pozrieť na jej instagramovom alebo facebookovom účte @Wrtulka.

Pozri aj: Slovakfolklore tričko basic biele

Wrtulka

Výrobca

Wrtulka

Wrtulka pochádza z krásnej dedinky menom Šuňava. Už od detstva mala blízko umeniu a to konkrétne k hre na husle. Pôsobila aj v ľudovom súbore ako súčasť hudobnej zložky. Keďže vždy mala blízko ku slovenským tradíciám a folklóru, táto tématika ju uchvátila natoľko, že ju začala komponovať do svojej tvorby.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.