Katalógové číslo: 21310
Doporučené

Nečetuj, WI-PI – dámske

16.90   

POŠTOVNÉ ZDARMA! 

Aj ty máš dosť pozerania sa na svojich kamarátov, ako miesto tancovania, spievania a ozajstnej zábavy
“šťukajú” do mobilov? #SLOVAKFOLKLORE v spolupráci s Koniferum Borovičkou, ti preto prinášajú mega ultra špeciálnu, najviac nadupanú edíciu tričiek: Nečetuj, Wi-pi !

Modelka má na sebe veľkosť „XS“.

Pozri aj Nečetuj, Wi-pi pánske.

Zrušiť výber
Výrobcovia:Koniferum

Popis

Aj ty máš dosť pozerania sa na svojich kamarátov, ako miesto tancovania, spievania a ozajstnej zábavy
“šťukajú” do mobilov? #SLOVAKFOLKLORE v spolupráci s Koniferum Borovičkou, ti preto prinášajú mega ultra špeciálnu, najviac nadupanú edíciu tričiek: Nečetuj, Wi-pi!

Pozri aj: Nečetuj, Wi-Pi – pánske 

 

O PARTNEROVI KONIFERUM

Jedným z dlhodobých partnerov Slovakfolklore je firma Old Herold, ktorá vyrába jedinečnú, originálnu, tradičnú a hlavne nami obľúbenú borovičku Koniferum. Liehovar vznikol v Trenčíne roku 1886 a odvtedy drží svoju dlhodobú tradíciu výroby kvalitných, slovenských likérov. V súčastnosti prináša Koniferum borovičku vo viacerých variantoch jej originálnej receptúry. Slováci svojich priateľov a seba pohostia ročne až 39 miliónmi pohárikmi Koniferky. Keďže borovička má liečivé účinky a folkloristi sú známi svojím zdravým životným štýlom, v záujme svojho zdravia ju užívajú pravidelne, poctivo. Navštív stránku nášho partnera: KONIFERUM BOROVIČKA 

 

O SLOVAKFOLKLORE:

Projekt Slovakfolklore vznikol za účelom prepojenia ľudových tradícií s modernou kultúrou.

Slovakfolklore je komunita všetkých ľudí, ktorí veria, že ľudové tradície sú stále prítomnou súčasťou každodenného života ľudí na Slovensku. Projekt je zameraný na prepájanie ľudovej kultúry s mladou generáciou Slovákov pomocou sociálych sietí ako je Instagram a Facebook.

Na čele projektu sú tri sesternice. Každá z nich žila v inej krajine, no napriek tomu ich spájalo priateľstvo, rodina a láska k folklóru.

Na základe toho, že ich delila diaľka a chýbal im domov, vznikol v apríli v roku 2017 vo Švajčiarsku účet Slovakfolklore. Slovakfolklore tak prepojil ich vášeň pre folklór cez Švajčiarsko, Prahu a Anglicko a spočiatku malý, zo srdca vytvorený projekt sa v priebehu roka rozrástol…

#SLOVAKFOLKLORE si odvtedy získali desaťtisíce sledovateľov na Instagrame a Facebooku, čo z nich robí najväčšiu komunitu folkloristov na Instagrame. Takisto sa stali partnerom veľkých slovenských značiek či podujatí (Koniferum, Festival Východná, Miss Slovensko,Lúčnica … atď.)

#SLOVAKFOLKLORE denne zdieľajú a podporujú folklórne súbory, udalosti, fotografov, hudobníkov a ľudových výrobcov.

Pravidelne organizujú folklórne akcie, projekty, benefičné akcie a súťaže a sú oficálnym mediálnym partnerom mnohých projektov na Slovensku a v zahraničí.

Rozhovor o projekte Slovakfolklore nájdete tu.

Výrobca

Koniferum

Jedným z dlhodobých partnerov Slovakfolklore je firma Old Herold, ktorá vyrába jedinečnú, originálnu, tradičnú a hlavne nami obľúbenú borovičku Koniferum. Liehovar vznikol v Trenčíne roku 1886 a odvtedy drží svoju dlhodobú tradíciu výroby kvalitných, slovenských likérov. V súčastnosti prináša Koniferum borovičku vo viacerých variantoch jej originálnej receptúry. Slováci svojich priateľov a seba pohostia ročne až 39 miliónmi pohárikmi Koniferky. Keďže borovička má liečivé účinky a folkloristi sú známi svojím zdravým životným štýlom, v záujme svojho zdravia ju užívajú pravidelne, poctivo.

Ďalšie informácie

Veľkosť

L, M, S, XL, XS

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.