MiTy Sukňa – Modrá

60.00   

POŠTOVNÉ ZDARMA! 

Najväčšou výhodou tejto krásnej sukne je, že s ňou nemusíš riešiť každú zmenu svojej váhy. Môžeš si ma totiž povoliť či utiahnuť, aby Ti so mnou bolo vždy fajn!

Je ušitá zo 100% bavlny.

Na objednávku. Doba dodania je cca. 2 týždne.

Výrobcovia:MiTY

Popis

Najväčšou výhodou tejto krásnej sukne je, že s ňou nemusíš riešiť každú zmenu svojej váhy. Môžeš si ju totiž povoliť či utiahnuť, aby Ti s ňou mnou bolo vždy fajn!

Sukňa MiTy sa hodí na každú príležitosť, spoločenskú s košeľou a lodičkami alebo na pohodu s tričkom a nohavicami. Je ušitá zo 100% bavlny. Per ju na  30 ° C a nedávaj ju , prosím, do sušičky.

Výrobca

MiTY

Mity. Značka, ktorá postupne vznikla v rukách šikovnej Mišky a stále sa vyvíja spolu s jej životom.Volám sa Michaela a patrím medzi malých výrobcov. Prvýkrát som sa stretla so zákazníkmi offline na Fashion Markete a ďalších, menších lokálnych trhoch, kam sa rada vraciam dodnes. Už ale nejazdím len s tylovkami, pretože sa moje zákazníčky sa začali pýtať po košeliach, kabátoch, šatách a ďalších kúskoch do ich šatníkov. A ja im tak rada načúvam, keď vidím, že sa ku mne stále rady vracajú ! :-)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.