Katalógové číslo: 50564

Motýlik ,,Theodor” s vreckovkou

36.00   

POŠTOVNÉ ZDARMA!

Ľudový motýlik ,,Theodor” s vreckovkou.

Materiál: jemný denim
Farba : modro – biely ( prvý z hora )

Motýlik je na objednávku. Doba dodania je cca 2 týždne.

Dôležité info: Vzhľadom na momentálnu situáciu v Európe, rozmáhajúcemu sa vírusu COVID-19, bude doba dodania produktov min. 3 týždne ! Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa zdravia, ohľaduplnosti a žiadnu paniku!

Slovakfolklore team

Výrobcovia:Wrtulka

Popis

Motýlik ,,Theodor”s vreckovkou pre NEHO!

POŠTOVNÉ ZDARMA!

Motýlik je na objednávku. Doba dodania je cca 2 týždne.

Áno, Wrtulka má vlastné kolekcie doplnkov, no čoraz častejšie sa snaží pracovať prevažne na vašich predstavách. Teší ju, že môže stále niečo nové vymýšľať a tvoriť. Pochádza z krásnej dedinky spod Tatier, menom Šuňava.
Už od detstva mala blízko umeniu a to konkrétne k hre na husle. Pôsobila aj v ľudovom súbore ako súčasť hudobnej zložky. Keďže vždy mala blízko ku slovenským tradíciám a folklóru, táto tématika ju uchvátila natoľko, že ju začala komponovať do svojej tvorby. Inšpiruje sa folklórnou tématikou a ľudovými prvkami, retro štýlom, vyrába motýliky aj na bežné nosenie, na mieru a dopasovanie k slávnostným šatám či vysokej elegancii. Vyrába aj svadobné motýliky a náhrdelníky.

 Jej výrobky sú určené pre kohokoľvek, kto sa nebojí, že nezapadne do šedého davu spoločnosti.

Viac vecí od Wrtulky su môžete pozrieť na jej instagramovom alebo facebookovom účte @Wrtulka

Výrobca

Wrtulka

Wrtulka pochádza z krásnej dedinky menom Šuňava. Už od detstva mala blízko umeniu a to konkrétne k hre na husle. Pôsobila aj v ľudovom súbore ako súčasť hudobnej zložky. Keďže vždy mala blízko ku slovenským tradíciám a folklóru, táto tématika ju uchvátila natoľko, že ju začala komponovať do svojej tvorby.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.