Katalógové číslo: 50555

Ručne ušitá kravata Matej

41.00   

POŠTOVNÉ ZDARMA! 

Výroba: ručné šitie
Kravata má v najširšej časti šírku 9cm
Dĺžka kravaty je 1,5m.
100% bavlna
Kravata je na objednávku. Doba dodania je cca 2 týždne.

Dôležité info: Vzhľadom na momentálnu situáciu v Európe, rozmáhajúcemu sa vírusu COVID-19, bude doba dodania produktov min. 3 týždne ! Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa zdravia, ohľaduplnosti a žiadnu paniku!

Slovakfolklore team

Výrobcovia:Wrtulka

Popis

Ručne ušitá kravata ,,Matej”

POŠTOVNÉ ZDARMA!

Kravata je na objednávku. Doba dodania je cca 2 týždne.

Áno, Wrtulka má vlastné kolekcie doplnkov, no čoraz častejšie sa snaží pracovať prevažne na vašich predstavách. Teší ju, že môže stále niečo nové vymýšľať a tvoriť. Pochádza z krásnej dedinky spod Tatier, menom Šuňava.
Už od detstva mala blízko umeniu a to konkrétne k hre na husle. Pôsobila aj v ľudovom súbore ako súčasť hudobnej zložky. Keďže vždy mala blízko ku slovenským tradíciám a folklóru, táto tématika ju uchvátila natoľko, že ju začala komponovať do svojej tvorby. Inšpiruje sa folklórnou tématikou a ľudovými prvkami, retro štýlom, vyrába motýliky aj na bežné nosenie, na mieru a dopasovanie k slávnostným šatám či vysokej elegancii. Vyrába aj svadobné motýliky a náhrdelníky. Celý proces výroby dokumentujem a konzultujem prostredníctvom internetu. Osobne ste sa s ňou mohli stretnúť  na výstave Trenčín mesto módy alebo počas veľkého folklórneho podujatia Folklórny festival Východná.

 Jej výrobky sú určené pre kohokoľvek, kto sa nebojí, že nezapadne do šedého davu spoločnosti.

Viac vecí od Wrtulky su môžete pozrieť na jej instagramovom alebo facebookovom účte @Wrtulka

Pozri aj: Košela Gerlach 

Wrtulka

Výrobca

Wrtulka

Wrtulka pochádza z krásnej dedinky menom Šuňava. Už od detstva mala blízko umeniu a to konkrétne k hre na husle. Pôsobila aj v ľudovom súbore ako súčasť hudobnej zložky. Keďže vždy mala blízko ku slovenským tradíciám a folklóru, táto tématika ju uchvátila natoľko, že ju začala komponovať do svojej tvorby.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.