Katalógové číslo: 40350
Doporučené

Koniferum ponožky

6.50   

POŠTOVNÉ ZDARMA! 

Ponožky Koniferum do jednej nohy a do druhej nohy. Ponožky majú originálny dizajn, v zime zahrejú a výborne sa hodia k akémukoľvek outfitu.

Pozri aj: Nečetuj, Wi-Pi – pánske 

Zrušiť výber
Výrobcovia:Koniferum

Popis

Ponožky Koniferum do jednej nohy a do druhej nohy. Ponožky majú originálny dizajn, v zime zahrejú a výborne sa hodia k akémukoľvek outfitu.

Pozri aj: Nečetuj, Wi-Pi – pánske 

Ponožky KONIFERUM 

 

O PARTNEROVI KONIFERUM

Jedným z dlhodobých partnerov Slovakfolklore je firma Old Herold, ktorá vyrába jedinečnú, originálnu, tradičnú a hlavne nami obľúbenú borovičku Koniferum. Liehovar vznikol v Trenčíne roku 1886 a odvtedy drží svoju dlhodobú tradíciu výroby kvalitných, slovenských likérov. V súčastnosti prináša Koniferum borovičku vo viacerých variantoch jej originálnej receptúry. Slováci svojich priateľov a seba pohostia ročne až 39 miliónmi pohárikmi Koniferky. Keďže borovička má liečivé účinky a folkloristi sú známi svojím zdravým životným štýlom, v záujme svojho zdravia ju užívajú pravidelne, poctivo. Navštív stránku nášho partnera: KONIFERUM BOROVIČKA 

 

O SLOVAKFOLKLORE:

Projekt Slovakfolklore vznikol za účelom prepojenia ľudových tradícií s modernou kultúrou.

Slovakfolklore je komunita všetkých ľudí, ktorí veria, že ľudové tradície sú stále prítomnou súčasťou každodenného života ľudí na Slovensku. Projekt je zameraný na prepájanie ľudovej kultúry s mladou generáciou Slovákov pomocou sociálych sietí ako je Instagram a Facebook.

Na čele projektu sú tri sesternice. Každá z nich žila v inej krajine, no napriek tomu ich spájalo priateľstvo, rodina a láska k folklóru.

Na základe toho, že ich delila diaľka a chýbal im domov, vznikol v apríli v roku 2017 vo Švajčiarsku účet Slovakfolklore. Slovakfolklore tak prepojil ich vášeň pre folklór cez Švajčiarsko, Prahu a Anglicko a spočiatku malý, zo srdca vytvorený projekt sa v priebehu roka rozrástol…

#SLOVAKFOLKLORE si odvtedy získali desaťtisíce sledovateľov na Instagrame a Facebooku, čo z nich robí najväčšiu komunitu folkloristov na Instagrame. Takisto sa stali partnerom veľkých slovenských značiek či podujatí (Koniferum, Festival Východná, Miss Slovensko,Lúčnica … atď.)

#SLOVAKFOLKLORE denne zdieľajú a podporujú folklórne súbory, udalosti, fotografov, hudobníkov a ľudových výrobcov.

Pravidelne organizujú folklórne akcie, projekty, benefičné akcie a súťaže a sú oficálnym mediálnym partnerom mnohých projektov na Slovensku a v zahraničí.

Rozhovor o projekte Slovakfolklore nájdete tu.

Výrobca

Koniferum

Jedným z dlhodobých partnerov Slovakfolklore je firma Old Herold, ktorá vyrába jedinečnú, originálnu, tradičnú a hlavne nami obľúbenú borovičku Koniferum. Liehovar vznikol v Trenčíne roku 1886 a odvtedy drží svoju dlhodobú tradíciu výroby kvalitných, slovenských likérov. V súčastnosti prináša Koniferum borovičku vo viacerých variantoch jej originálnej receptúry. Slováci svojich priateľov a seba pohostia ročne až 39 miliónmi pohárikmi Koniferky. Keďže borovička má liečivé účinky a folkloristi sú známi svojím zdravým životným štýlom, v záujme svojho zdravia ju užívajú pravidelne, poctivo.

Ďalšie informácie

Veľkosť

L, S

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.