Katalógové číslo: 42003

Drevené misky od Starkého

28.00  vrátane DPH

POŠTOVNÉ ZDARMA! 

Ručná výroba
Misky majú priemer od 20 cm do 40 cm, hĺbka cca 11cm.
Materiál: Lipa, Ovocné stromy

Každá miska má jedinečny tvar!

Misky sú na objednávku, do poznámky treba napísať, o akú misku máte záujem. Doba dodania je cca 2-3 týždne.

Výrobcovia:Slovakfolklore

Popis

Drevené misky pochádzajú z drevárskej dielne nášho starkého v malebnej dedinke na Liptove. Každá miska má svoj jedinečný tvar, farbu, vôňu a charakter a dokáže pretvoriť ktorúkoľvek izbu na útulný domov.

Tieto misky sú ručne točené z dreva, prevažne z lipy a rôznych ovocných stromov. Misky nie sú vhodné na dlhodobé skladovanie tekutých potravín a umývanie v umývačke riadov.

Výrobca

Slovakfolklore

Slovakfolklore je rodinná značka, ktorú vedú tri sesternice. Spočiatku malý, zo srdca vytvorený projekt sa rozrástol a vznikla najväčšia online komunita ľudí, ktorí milujú slovenský folklór a tradície. #SLOVAKFOLKLORE funguje na sociálnych sieťach Instragrame, Slovakfolklore shop a Facebooku Produkty značky Slovakfolklore majú minialistický dizajn, skvele sa dajú zladiť k džínsom a každej folklórnej sukni a majú multifunkčné využitie. Spoznorovali sme nimi viacero plesov a rôznych iných folklórnych akcií. Nosením produktov Slovakfolklore môžeš aj ty prispieť k udržiavaniu tradícií. UKÁŽ VŠETKÝM, ŽE AJ TY SI SLOVAKFOLKLORE!

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.